---
title: "Найшвидший хостинг для WordPress: тести швидкості 2026"
description: "Порівняння найшвидшого хостингу для WordPress із реальними бенчмарками швидкості. WP Engine показує 65 мс TTFB, Kinsta — 42 мс з кешем. Дізнайтеся, який провайдер поєднує швидкість і безпеку."
url: "https://www.vpn.com/uk/hosting/nayshvydshyy-hosting-wordpress/"
lang: "uk"
updated: 2026-11-06
alternates:
  "ar": "https://www.vpn.com/ar/alistidafa/wordpress/index.md"
  "bn": "https://www.vpn.com/bn/hosting/wordpress-hosting/index.md"
  "cs": "https://www.vpn.com/cs/hosting/nejrychlejsi-hosting-wordpress/index.md"
  "cy": "https://www.vpn.com/cy/hosting/lletya-wordpress-cyflymaf/index.md"
  "da": "https://www.vpn.com/da/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "de": "https://www.vpn.com/de/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "el": "https://www.vpn.com/el/hosting/grigori-wordpress-hosting/index.md"
  "es": "https://www.vpn.com/es/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "et": "https://www.vpn.com/et/hosting/kiireim-wordpress-majutus/index.md"
  "fa": "https://www.vpn.com/fa/mizbani/sari-tarin-hosting-wordpress/index.md"
  "en": "https://www.vpn.com/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "fi": "https://www.vpn.com/fi/hosting/nopein-wordpress-hosting/index.md"
  "fr": "https://www.vpn.com/fr/hebergement/hebergement-wordpress-rapide/index.md"
  "ga": "https://www.vpn.com/ga/hosting/ostail-wordpress-is-tapula/index.md"
  "he": "https://www.vpn.com/he/hosting/achsun-wordpress-mahir/index.md"
  "hi": "https://www.vpn.com/hi/hosting/sabse-tez-wordpress-hosting/index.md"
  "id": "https://www.vpn.com/id/hosting/hosting-wordpress-tercepat/index.md"
  "is": "https://www.vpn.com/is/hosting/hraasta-wordpress-hysing/index.md"
  "it": "https://www.vpn.com/it/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "ja": "https://www.vpn.com/ja/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "ko": "https://www.vpn.com/ko/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "nl": "https://www.vpn.com/nl/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
  "no": "https://www.vpn.com/no/hosting/raskeste-wordpress-hosting/index.md"
  "pl": "https://www.vpn.com/pl/hosting/najszybszy-hosting-wordpress/index.md"
  "pt": "https://www.vpn.com/pt/alojamento/hospedagem-wordpress-mais-rapida/index.md"
  "ro": "https://www.vpn.com/ro/hosting/hosting-wordpress-mai-rapid/index.md"
  "ru": "https://www.vpn.com/ru/hosting/bystryy-hosting-wordpress/index.md"
  "sk": "https://www.vpn.com/sk/hosting/najrychlejsi-hosting-wordpress/index.md"
  "sq": "https://www.vpn.com/sq/hosting/hosting-me-i-shpejte-wordpress/index.md"
  "sv": "https://www.vpn.com/sv/hosting/snabbaste-wordpress-hosting/index.md"
  "th": "https://www.vpn.com/th/hosting/hosting-wordpress-reo-thi-sut/index.md"
  "tr": "https://www.vpn.com/tr/hosting/en-hizli-wordpress-hosting/index.md"
  "uk": "https://www.vpn.com/uk/hosting/nayshvydshyy-hosting-wordpress/index.md"
  "ur": "https://www.vpn.com/ur/hosting/sabse-tez-wordpress-hosting/index.md"
  "vi": "https://www.vpn.com/vi/hosting/hosting-wordpress-nhanh-nhat/index.md"
  "zh": "https://www.vpn.com/zh/hosting/fastest-wordpress-hosting/index.md"
---

> **Головне:** WP Engine лідирує з глобальним TTFB 65 мс і 100% аптаймом. Kinsta показує 42 мс на кешованих запитах, але 469 мс без кешу, тож реальна продуктивність залежить від частки попадань у кеш. Коли ми перевірили заголовки безпеки кожного провайдера, двоє з шести отримали оцінку F. Найшвидший хостинг для WordPress — це той, що швидкий І не економить на безпеці на рівні сервера.

Ваш хостинг WordPress визначає, як швидко завантажується кожна сторінка, наскільки надійно сайт залишається онлайн і наскільки добре він захищає дані відвідувачів. Цей посібник порівнює шістьох популярних провайдерів, використовуючи два незалежні джерела бенчмарків, а потім додає оцінку заголовків безпеки, якої часто бракує в порівняннях хостингу. Загальний огляд усіх типів хостингу дивіться в нашому [посібнику з веб-хостингу](https://www.vpn.com/uk/hosting/).

<div class="callout callout-info">
<strong>Як ми оцінювали:</strong> Дані про швидкість взято з <a href="https://hostingstep.com/wordpress-hosting-benchmarks/">HostingStep</a> (безперервний моніторинг 24/7, протестовано 34 хости) та <a href="https://www.wpbeginner.com/showcase/fastest-wordpress-hosting/">WPBeginner</a> (ідентичні тестові сайти з Pingdom і навантажувальними тестами k6). Оцінки безпеки — зі сканувань SecurityHeaders.com, проведених у травні 2026 року. Власних тестів швидкості ми не проводимо. Усі джерела публічні та відтворювані.
</div>

## Чому важливі і швидкість, і безпека

Хостинг WordPress визначає, наскільки швидко ваш сервер відповідає на запит кожного відвідувача. Якісний хост оптимізує серверні ресурси, рівні кешування та маршрутизацію мережі спеціально для WordPress. Загальний спільний хостинг ставиться до WordPress як до будь-якої іншої CMS, що призводить до повільнішого часу до першого байта (TTFB) і нестабільного часу завантаження.

Швидкість впливає на дохід. [Дослідження Akamai щодо продуктивності роздрібної торгівлі за 2017 рік](https://www.akamai.com/newsroom/press-release/akamai-releases-spring-2017-state-of-online-retail-performance-report) виявило, що затримка завантаження на 100 мілісекунд може зменшити конверсію на 7 відсотків. [Core Web Vitals](https://developers.google.com/search/docs/appearance/core-web-vitals) від Google використовуються його системами ранжування, які прагнуть винагороджувати сторінки з хорошим досвідом користувача.

Але швидкість без безпеки — це ризик. Швидкий сайт без заголовків безпеки може піддавати відвідувачів більшій небезпеці атак на боці браузера, як-от XSS і clickjacking. Швидкість не компенсує слабкі налаштування безпеки на рівні сервера. Ми оцінюємо обидва виміри, бо ваш хостинг-провайдер контролює обидва.

## На що звернути увагу у швидкому хостингу WordPress

Ці п'ять можливостей відокремлюють оптимізовані за швидкістю хости від базових спільних тарифів:

- **Середовище staging.** Тестуйте зміни теми, оновлення плагінів і правки коду на копії сайту, перш ніж публікувати їх.
- **Автоматичні резервні копії.** Щоденні автоматичні бекапи захищають ваші дані. Якщо виникає конфлікт плагінів або порушення безпеки, ви відновлюєте чисту копію за лічені хвилини.
- **Безпека на рівні сервера.** Захист від DDoS, сканування на наявність шкідливого коду та веб-брандмауери (WAF) утримують сайт онлайн і в безпеці. Надійна безпека хостингу добре поєднується з ширшими практиками [кібербезпеки](https://www.vpn.com/uk/kiberbezpeka/).
- **Експертна підтримка WordPress.** Персонал, що спеціалізується на усуненні несправностей WordPress, вирішує проблеми швидше за загальні служби підтримки. Шукайте цілодобову доступність.
- **Масштабованість сервера.** Сплески трафіку від запусків продуктів або вірусного контенту не мають обвалювати сайт. Масштабований хостинг автоматично виділяє додаткові ресурси.

## Як вибрати

Звузьте варіанти, оцінивши ці чинники:

**Бенчмарки часу відгуку.** Перевіряйте як середній, так і найгірший час відгуку. Хост із середнім TTFB 65 мс, але стрибками до 400 мс, працює інакше, ніж той, що стабільно видає 42 мс. Рекомендації web.dev від Google вважають [TTFB 0,8 секунди або менше хорошим](https://web.dev/articles/ttfb), тож стабільно низьке значення свідчить про надійну інфраструктуру.

**Гарантії аптайму.** Шукайте провайдерів, які гарантують 99,9% аптайму або вище. Навіть 99% аптайму означає 87,6 години простою на рік.

**Прозорість ціноутворення.** Порівнюйте ціни на продовження, а не лише промоційні. Деякі хости рекламують $2,99/міс, але вимагають 36-місячного зобов'язання і продовжують за ціною втричі вищою за вступну.

**Стан безпеки.** Перевірте, чи віддає ваш хост сучасні заголовки безпеки (Content-Security-Policy, HSTS, Permissions-Policy). Вони захищають відвідувачів від XSS, clickjacking та ін'єкцій даних. Ми просканували кожного провайдера нижче.

## Порівняння 2026: швидкість, безпека та ціни

<table>
<thead>
<tr><th>Провайдер</th><th>Глобальний TTFB</th><th>Завантаження сторінки</th><th>Заголовки безпеки</th><th>Аптайм</th><th>Початкова ціна</th></tr>
</thead>
<tbody>
<tr><td>WP Engine</td><td>65 мс</td><td>656 мс</td><td>C (3/6)</td><td>100%</td><td>$20/міс</td></tr>
<tr><td>Kinsta</td><td>42 мс з кешем / 469 мс без кешу</td><td>635 мс</td><td>B (4/6)</td><td>99,9%+</td><td>$35/міс</td></tr>
<tr><td>SiteGround</td><td>341 мс</td><td>417 мс</td><td>C (3/6)</td><td>99,99%</td><td>$2,99/міс</td></tr>
<tr><td>Hostinger</td><td>450 мс</td><td>757 мс</td><td>F (0/6)</td><td>99,9%</td><td>$1,99/міс</td></tr>
<tr><td>Bluehost</td><td>500 мс+</td><td>1 030 мс</td><td>B (4/6)</td><td>Н/З</td><td>$3,99/міс</td></tr>
<tr><td>Pressable</td><td>74 мс</td><td>Н/Д</td><td>E (1/6)</td><td>100%</td><td>$25/міс</td></tr>
</tbody>
</table>

*Джерело TTFB: HostingStep 2026 (моніторинг 24/7). Джерело завантаження сторінки: WPBeginner 2026 (Pingdom, ідентичні тестові сайти). Безпека: сканування SecurityHeaders.com, травень 2026. Н/З = не повідомлено. Н/Д = не тестувалося цим джерелом.*

**Короткий висновок.** WP Engine і Pressable поділяють перше місце за чистою швидкістю. Kinsta пропонує найкращий баланс швидкості, безпеки та функцій. SiteGround — найкращий бюджетний варіант. Hostinger швидкий для своєї ціни, але має нульову кількість заголовків безпеки. Bluehost відстає за швидкістю, але має сильні заголовки безпеки.

### WP Engine: найшвидший TTFB, сильна інфраструктура

WP Engine показав найшвидший глобальний TTFB — 65 мс у бенчмарках HostingStep за 2026 рік, завдяки інтеграції з CDN Cloudflare Enterprise. Обробка навантаження — 27 мс. WPBeginner виміряв час завантаження сторінки 656 мс з оцінкою A (90). Аптайм: 100% без зафіксованих збоїв.

**Сканування безпеки (травень 2026).** Оцінка: C (3/6). Віддає Content-Security-Policy (з директивами `unsafe-eval` і `unsafe-inline`), Strict-Transport-Security та X-Frame-Options. Відсутні: X-Content-Type-Options, Referrer-Policy, Permissions-Policy.

**Ціни:** Startup $20/міс, Professional $33/міс, Growth $77/міс, Scale $193/міс. Річна оплата включає два безкоштовні місяці.

**Найкраще для:** команд, які ставлять швидкість і аптайм понад усе. Політика CSP містить `unsafe-eval`, що є компромісом, варто мати на увазі для розгортань, де безпека критична.

### Kinsta: найкращий баланс швидкості та безпеки

Kinsta працює на compute-оптимізованих машинах C2 Google Cloud Platform. HostingStep зафіксував 42 мс TTFB з edge-кешем, але 469 мс без кешу. Такий розрив означає, що продуктивність сильно залежить від частоти попадань у кеш. WPBeginner виміряв 635 мс завантаження сторінки. Kinsta посідає 13 місце з 34 хостів у загальних бенчмарках HostingStep.

**Сканування безпеки (травень 2026).** Оцінка: B (4/6). Віддає Content-Security-Policy, Strict-Transport-Security, X-Content-Type-Options та X-Frame-Options. Відсутні: Referrer-Policy, Permissions-Policy. Найсильніша позиція безпеки серед керованих хостів WordPress у цьому порівнянні.

**Ціни:** Single 35k $35/міс (35 000 відвідувань, $30 при річній оплаті), Single 65k $50/міс, Single 125k $90/міс, Enterprise від $500/міс.

**Найкраще для:** бізнесів на WordPress, яким потрібна стабільна швидкість із вищою за середню безпекою. Єдиний керований хост WordPress у цьому порівнянні з CSP і чотирма заголовками безпеки.

### SiteGround: найкращий бюджетний керований хост

WPBeginner виміряв час завантаження сторінки 417 мс з оцінкою A+ (95). Власна система SuperCacher обробляє кешування на рівні сервера, динамічне та Memcached. Аптайм: 99,99%.

**Сканування безпеки (травень 2026).** Оцінка: C (3/6). Віддає Strict-Transport-Security (з preload), X-Content-Type-Options та X-Frame-Options. Відсутні: Content-Security-Policy, Referrer-Policy, Permissions-Policy.

**Ціни:** StartUp $2,99/міс (промо), GrowBig $4,99/міс, GoGeek $7,99/міс. Ціни на продовження суттєво зростають. Перевірте ціну продовження перед зобов'язанням.

**Найкраще для:** сайтів з обмеженим бюджетом, яким все одно потрібні функції керованого WordPress. Найшвидше завантаження сторінки в цьому порівнянні — 417 мс. Відсутній CSP — головна прогалина в безпеці.

### Hostinger: найдешевший, але без заголовків безпеки

Hostinger — найдешевший провайдер у цьому порівнянні. WPBeginner виміряв час завантаження сторінки 757 мс з оцінкою A (91) і часом відгуку 66 мс під навантаженням. Сервери LiteSpeed забезпечують добру продуктивність за цієї ціни.

**Сканування безпеки (травень 2026).** Оцінка: F (0/6). Не віддає жодного заголовка безпеки. Немає Content-Security-Policy, HSTS, X-Content-Type-Options, X-Frame-Options, Referrer-Policy, Permissions-Policy. Це суттєва прогалина для будь-якого сайту, що обробляє дані користувачів.

**Ціни:** Premium $1,99/міс (промо на 48 місяців, продовження за $10,99), Business $2,99/міс, Cloud Startup $4,99/міс.

**Найкраще для:** особистих блогів і статичних сайтів, де безпека забезпечується на рівні застосунку (наприклад, Cloudflare попереду). Не рекомендовано для сайтів, що обробляють облікові дані входу, платіжні дані або персональні дані користувачів без додаткових рівнів захисту.

### Bluehost: найповільніший, але з несподівано сильною безпекою

Bluehost пропонує найнижчу вхідну ціну разом із SiteGround. WPBeginner виміряв час завантаження сторінки 1 030 мс з оцінкою B+ (88), що робить його найповільнішим хостом у цьому порівнянні з відчутним відривом.

**Сканування безпеки (травень 2026).** Оцінка: B (4/6). Віддає X-Content-Type-Options, X-Frame-Options, Referrer-Policy та детальний Permissions-Policy. Відсутні: Content-Security-Policy та Strict-Transport-Security. Незвично сильно для бюджетного хостингу. Відсутній HSTS — головна проблема.

**Ціни:** Starter $3,99/міс (промо, продовження за $15,99), Business $6,99/міс, eCommerce $14,99/міс. Потрібне зобов'язання щонайменше на один рік.

**Найкраще для:** сайтів з низьким трафіком, де вартість важливіша за час завантаження. Сильний Permissions-Policy — приємна несподіванка, але 1-секундне завантаження сторінки — реальний недолік для SEO та конверсій.

### Pressable: найшвидша обробка навантаження, найслабші заголовки

Pressable показав найшвидший час обробки навантаження в бенчмарках HostingStep за 2026 рік — лише 12 мс, з глобальним TTFB 74 мс і аптаймом 100%. Pressable належить Automattic (компанії, що стоїть за WordPress.com).

**Сканування безпеки (травень 2026).** Оцінка: E (1/6). Віддає лише Strict-Transport-Security. Відсутні всі інші п'ять заголовків. Зважаючи на позицію Automattic в екосистемі WordPress, ця прогалина заслуговує на увагу.

**Ціни:** Personal $25/міс, Starter $45/міс, Pro $100/міс, Enterprise за індивідуальною ціною.

**Найкраще для:** сайтів WordPress з високим трафіком, які ставлять чисту швидкість на перше місце. Походження від Automattic і архітектура, нативна для WordPress, — сильні сторони, але прогалину в заголовках безпеки варто закривати на рівні CDN/проксі.

## Швидкість проти безпеки: повна картина

<table>
<thead>
<tr><th>Провайдер</th><th>Рівень швидкості</th><th>Рівень безпеки</th><th>Цінова категорія</th></tr>
</thead>
<tbody>
<tr><td>Kinsta</td><td>Швидкий з кешем (42 мс) / середній без кешу (469 мс)</td><td>B (4/6 заголовків)</td><td>Преміум ($35+)</td></tr>
<tr><td>WP Engine</td><td>Найшвидший (65 мс)</td><td>C (3/6 заголовків)</td><td>Середній ($20+)</td></tr>
<tr><td>Pressable</td><td>Найшвидший (74 мс)</td><td>E (1/6 заголовків)</td><td>Середній ($25+)</td></tr>
<tr><td>SiteGround</td><td>Середній (завантаження 417 мс)</td><td>C (3/6 заголовків)</td><td>Бюджетний ($2,99+)</td></tr>
<tr><td>Bluehost</td><td>Повільний (завантаження 1 030 мс)</td><td>B (4/6 заголовків)</td><td>Бюджетний ($3,99+)</td></tr>
<tr><td>Hostinger</td><td>Середній (завантаження 757 мс)</td><td>F (0/6 заголовків)</td><td>Найдешевший ($1,99+)</td></tr>
</tbody>
</table>

Жоден провайдер не посідає найвище місце одночасно за швидкістю і безпекою. Kinsta наближається найбільше, маючи швидкий TTFB і найкращі заголовки безпеки. WP Engine і Pressable лідирують за чистою швидкістю, але мають слабшу позицію безпеки. Bluehost найповільніший, але має другі за силою заголовки безпеки.

<div class="callout callout-tip">
<strong>Порада:</strong> Якщо ваш хост має слабкі заголовки безпеки, ви можете додати їх самостійно через Cloudflare (безкоштовний тариф), файл .htaccess або плагін WordPress на кшталт Headers Security Advanced & HSTS WP. Але типові налаштування хоста показують, наскільки серйозно він ставиться до безпеки з коробки.
</div>

## Поширені запитання

### Який хост WordPress справді показав найшвидший TTFB у тестуваннях 2026 року?
WP Engine показав найшвидший глобальний TTFB у бенчмарках HostingStep 2026 року (моніторинг 24/7 серед 34 хостів), завдяки інтеграції з CDN Cloudflare Enterprise, і зафіксував 100% аптайм без збоїв. Pressable поділив перше місце за чистою швидкістю з найшвидшою обробкою навантаження. Обидва мають слабші заголовки безпеки (WP Engine C, 3/6; Pressable E, 1/6).

### Чому різниця між TTFB Kinsta з кешем і без кешу важлива для реальної швидкості?
HostingStep зафіксував швидкий TTFB з edge-кешем для Kinsta, але помітно повільніший без кешу, тож фактична швидкість вашого сайту сильно залежить від частоти попадань у кеш, а не від одного фіксованого числа. Kinsta посідає 13 місце з 34 хостів у загальних бенчмарках HostingStep. Водночас він має найсильнішу позицію безпеки в цьому порівнянні — оцінка B (4/6 заголовків).

### Що таке TTFB і чому тут йому надається більша вага, ніж часу завантаження сторінки?
Time to First Byte вимірює, як швидко ваш сервер відповідає на початковий запит, ще до відображення будь-якого контенту, і відображає ефективність серверної частини та кешування, а не вагу зображень чи скриптів. Цей посібник бере TTFB з безперервного моніторингу HostingStep, а час завантаження — з тестів WPBeginner на Pingdom і k6, оскільки ці два показники можуть розходитися, як у випадку розділення Kinsta на кешований і некешований.

### Які хости в цьому порівнянні мають найслабші заголовки безпеки і який реальний ризик?
Hostinger отримав оцінку F (0/6 заголовків): він не віддає жодного Content-Security-Policy, HSTS, X-Frame-Options чи Referrer-Policy. Pressable отримав E (1/6), віддаючи лише Strict-Transport-Security. Відсутні заголовки залишають відвідувачів уразливими до атак на боці браузера, як-от XSS і clickjacking, — це реальна прогалина для будь-якого сайту, що збирає облікові дані входу чи платіжні дані.

### Чим керований хостинг WordPress відрізняється від загального спільного хостингу за швидкістю?
Керовані хости WordPress оптимізують серверні ресурси, рівні кешування та маршрутизацію мережі спеціально для WordPress, тоді як загальний спільний хостинг ставиться до WordPress як до будь-якої іншої CMS, що спричиняє повільніший TTFB і нестабільний час завантаження. У цьому порівнянні WP Engine, Kinsta і Pressable — спеціально створені керовані хости, тоді як Bluehost і Hostinger ближчі до бюджетної спільної інфраструктури з відповідно повільнішим завантаженням сторінок.

### Який хост пропонує найкращий баланс швидкості та безпеки для бізнес-сайту на WordPress?
Kinsta, згідно з цим порівнянням 2026 року. Він працює на compute-оптимізованих машинах C2 Google Cloud, має найсильнішу оцінку безпеки серед керованих хостів (B, 4/6 заголовків, зокрема CSP і X-Content-Type-Options), а також поєднує швидкий edge-кешований TTFB з вищим за середній аптаймом. Ціна починається від $35/міс за план Single 35k (35 000 відвідувань на місяць).

### Як швидкість хостингу WordPress насправді впливає на позиції в пошуку та конверсії?
Системи ранжування Google прагнуть винагороджувати сторінки з хорошими [Core Web Vitals](https://developers.google.com/search/docs/appearance/core-web-vitals), а [дослідження Akamai щодо продуктивності роздрібної торгівлі за 2017 рік](https://www.akamai.com/newsroom/press-release/akamai-releases-spring-2017-state-of-online-retail-performance-report) виявило, що затримка завантаження на 100 мілісекунд може зменшити конверсію на 7 відсотків. Тому бенчмарки TTFB і часу завантаження важливі не лише для досвіду користувача. Оцінки WPBeginner у цьому порівнянні, як-от A+ (95) у SiteGround і A (90) у WP Engine, відображають вимірювані відмінності в продуктивності завантаження сторінок.

### Чи варта перевага Pressable за швидкістю його прогалин у заголовках безпеки?
Pressable показав найшвидший час обробки навантаження в бенчмарках HostingStep 2026 року з 100% аптаймом, і він належить Automattic, компанії, що стоїть за WordPress.com. Але він отримав E (1/6 заголовків), віддаючи лише Strict-Transport-Security. Сайти з високим трафіком, що ставлять чисту швидкість на перше місце, мають планувати закриття цієї прогалини на рівні CDN або проксі, а не покладатися на типові налаштування Pressable.

### Як виправити відсутні заголовки безпеки, якщо мій хост не надає їх за замовчуванням?
Додайте їх самостійно через безкоштовний тариф Cloudflare, файл .htaccess вашого сайту або плагін WordPress на кшталт Headers Security Advanced & HSTS WP. Це найважливіше для хостів на кшталт Hostinger (F, 0/6 заголовків) або Pressable (E, 1/6). Типові налаштування вашого хоста все одно показують, наскільки серйозно він ставиться до безпеки, навіть якщо ви можете вручну закрити прогалини.

### Чи достатньо безпечний Hostinger для сайту, що обробляє входи або платіжні дані?
Не без додаткових рівнів. Сканування SecurityHeaders.com від Hostinger у травні 2026 року показало оцінку F (0/6), повну відсутність Content-Security-Policy, HSTS, X-Frame-Options, Referrer-Policy і Permissions-Policy. Він позиціонується для особистих блогів і статичних сайтів, де безпека забезпечується на рівні застосунку, наприклад Cloudflare попереду, а не для сайтів, що безпосередньо збирають персональні дані чи платежі користувачів.

### Який хост найповільніший у тестуваннях 2026 року і чи має це значення для невеликого сайту?
Bluehost показав найповільніше завантаження сторінки в тестах WPBeginner — приблизно вдвічі довше за швидших конкурентів, попри оцінку B+ (88). Для сайтів з низьким трафіком, де вартість важливіша за швидкість, це може бути прийнятно, тим більше що оцінка безпеки Bluehost (B, 4/6 заголовків) — друга за силою в порівнянні. Для сайтів, чутливих до SEO або з високим трафіком, розрив у завантаженні — реальний недолік.

### Чи є SiteGround хорошим бюджетним варіантом, попри стрибок ціни на продовження?
Так, для сайтів з обмеженим бюджетом, яким потрібні функції керованого WordPress. SiteGround використовує власну систему SuperCacher і показав найшвидше завантаження сторінки в цьому порівнянні з оцінкою A+ (95) від WPBeginner та аптаймом 99,99%. Його план StartUp рекламується за $2,99/міс, але ціни на продовження суттєво зростають, тож перевірте вартість перед вибором терміну.

### Яку гарантію аптайму варто шукати у швидкому хостингу WordPress?
Шукайте 99,9% або вище, адже навіть 99% аптайму допускає 87,6 години простою на рік. WP Engine і Pressable обидва повідомили про 100% аптайму в цьому порівнянні, SiteGround — 99,99%, а Kinsta і Hostinger — по 99,9%+. Аптайм Bluehost не повідомлено, і це саме по собі варто врахувати при рішенні.

## Підсумковий висновок

WP Engine — найшвидший. Kinsta — найзбалансованіший. SiteGround — найкращий бюджетний варіант. Жоден провайдер не досягає ідеалу і за швидкістю, і за безпекою, тож ваш вибір залежить від того, який компроміс важливіший для вашого сайту.

Для сайтів, що обробляють понад 100 000 відвідувань на місяць або потребують сертифікатів відповідності, дивіться наш посібник з [корпоративного хостингу WordPress](https://www.vpn.com/uk/hosting/enterprise-wordpress/). Для команд, що працюють з не-WordPress навантаженнями, дивіться порівняння [керованих хмарних провайдерів](https://www.vpn.com/uk/hosting/kerovani-khmarni-postachalnyki/).

*Бенчмарки швидкості: [HostingStep](https://hostingstep.com/wordpress-hosting-benchmarks/) (моніторинг 24/7), [WPBeginner](https://www.wpbeginner.com/showcase/fastest-wordpress-hosting/) (ідентичні тестові сайти). Безпека: SecurityHeaders.com, травень 2026. Ціни: сайти провайдерів, травень 2026.*
